15 Ekim 2010 Cuma

yazdım,çizdim,hayal ettim..

sen beni tanımazsın,severim de söylemem... özlemişim ama ben bu şarkıyı. eskileri hatırlattı birden :)
en son ne zaman yazdım pek hatırlamıyorum ama şu anki durumum pek de iyi değil. yağmur yağıo diye okula gitmeyen,vurup kafayı yatan bi kız oldum çıktım mesela demek istediğim bu. öte yandan 27 saat uykusuz kalabildim dün gece. çok deneysel oldu benim için inkar edemicem,çok da eğlendim üstelik. özellikle sabah altı buçukta helin'le birlikte pijamalarla pastaneye gitmemiz ayrı bi olaydı :)
herşey için zaman veriyorum biliyorum ki iyi gelicek bana,hayatıma,başkalarının hayatına,kararlarına,yanlışlarına...şimdi içinde olduğumuz için çoğu şey zor gelio olabilir ya da bunu hakedip etmediğimizi sorgulayıp duruyor olabiliriz. evet bir çoğumuz hakketmediğimiz şeyleri yaşadık,yaşıyoruz ve yaşıcağız da hayat denilen şey bizi yerle bir eden bi oyun kimi zaman ama alışmak lazım.alışmak için de başlamak lazım bi yerlerden. belki de şimdi yaşadıklarımız ve önceden yaşadıklarımız Allah'ın bizi güçlü kılmak için bize yaşattığı şeylerdir. bilemeyiz ama yine de daha kötülerini yaşamamayı diliyorum herkes için.
maalesef ki artık elime kağıt kalem alıp yazamıyorum. artık düşünemiyor muyum ya da yaşadıklarımı gelip geçici görüp üzerinde durmuyor muyum bilmiyorum ama çok rahatsızlık verici bi durum benim açımdan. bunu da düzelceğini ümit ediyorum.
ee ben kaçıyım o halde. muah muah :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder